Кобот як новий спосіб автоматизації процесів

В останні роки еволюціонувало нове покоління роботів, які називаються коботами.
Кобот іншими словами це коллаборативний робот. Кобот – головна інновація, яка має потенціал стати великим проривом в обробній промисловості. Мета полягає в тому, що кобот візьме на себе прості та виснажливі завдання, що займають багато часу та виснажують. Таким чином він вивільнить персонал, щоб вони могли розвиватися та вивчати інші завдання продовжуючи свій розвиток у виробничому ланцюжку.
На відміну від інших роботів, кобот часто працює з низьким навантаженням і швидкістю без охорони. Кобот створений таким чином, щоб бути безпечним для людей, що його оточують. Він володіє дуже чутливим датчиком, який негайно зупиняє рух, якщо кобот торкається перешкоди. Це необхідно для того, щоб уникнути потенційної небезпеки чи травми. Коли людина віддаляється, він знову відновлює свою роботу. Вимоги щодо безпеки визначає програма, а не сам кобот.
Кобот порівняно легкий і при необхідності може бути запросто переміщений від завдання до завдання. Усі, хто може використовувати смартфон або планшет, також можуть запрограмувати кобота. Інший аспект, який говорить на користь кобота, – це те, що він дешевий порівняно з іншими роботизованими рішеннями.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори