Автоматизація виробництва та бар’єри розвитку

Автоматизація

Автоматизація виробництва – це процес, який спрямований на оптимізацію виробничого процесу і, як наслідок, підвищення ефективності. Історично кажучи, автоматизація виробництва була з нами протягом багатьох років. Останнім часом це особливо помітно завдяки популяризації робототехніки. Ще 50 років тому робототехніка була зарезервована для великих заводів, в основному з автомобільної промисловості, які виробляли довгі серії однакових продуктів. Колаборативний робот сьогодні відіграє особливу роль в універсальнiй роботизації. Їх велика перевага полягає в тому, що вони навчаються інтуїтивно: показуючи їм, що робити. Вам більше не потрібно писати складні алгоритми в складних інструментах програмування. Як показує практика, вже кілька десятків хвилин навчання дозволять кожному програмувати прості завдання. У свою чергу, кілька годин навчання дозволять вам скористатися передовими функціями сучасних Коботiв і з’єднати їх з машинами або виробничими лініями. Коботи також створюють можливість безпечно працювати з людьми. У разі незапланованого контакту з людьми, Кобот просто зупиниться і ретирується. В результаті йому не потрібно будувати каркаси безпеки, а установка займає мало місця. Ці особливості роблять їх гнучким інструментом навіть для коротких і середніх серій виробництва на всіх видах виробництвах.

Як почати з автоматизації?

Технології автоматизації і роботизації процесів стають все простіше в реалізації. Прекрасним прикладом є колаборативнi роботи, які можуть програмуватися менше ніж після години навчання, можуть безпечно працювати поруч з операціями по обробці на верстатах з ЧПУ, ливарних машинах або виробничих лініях. Однак це стосується простих додаткiв. Існує друга група процесів, які характеризуються високим ступенем складності і експертними знаннями. У цих випадках необхідні знання інтегратора, а досвід, набутий під час аналогічних програм, має вирішальне значення. Інтегратор необхідний в разі проектів, що характеризуються експертними знаннями в області складної специфіки процесів, наприклад, зварювання або лакування. Я також рекомендував би використовувати послуги Інтегратора для проектів, пов’язаних з постачанням, реконструкцією або реконфигурацией машин / ліній, які представляють собою комплексні і складні операції, що передбачають знання і досвіду. Звичайно, є компанії з власними відділами автоматизації, які можуть програмувати навіть складні додатки з високим ступенем складності. Для проектів, які потребують тільки робота з захопленням і програмування послідовності рухів руки, користувач може написати програму самостійно. Для цього пропонується допомога в навчанні та впровадженні, так що на кожному етапі користувач робота може бути впевнений, що він впроваджує робота належним і ефективним способом.

Колаборативнi роботи ламають бар’єри розвитку

Автоматизація виробництва на основі коботiв забезпечує простий, швидкий, точний і ефективний інструмент для посилення виробничих процесів, який окупається в середньому через 6 місяців. Важко знайти кращу інвестицію. Я важаю, що це ключ до ефективного виробництва в таких областях, як: підтримка верстатів (ЧПУ, преси, ливарні машини) і виробничих ліній, упаковка, загвинчування, випробування і контроль, укладання на піддони, зварювання, полірування, склеювання, фарбування та багато інших, де роботизована рука точно виконує свої завдання протягом 24 годин. Робот для спільної роботи є відповіддю на виникаючі перешкоди на шляху розвитку , навіть малих і середніх підприємств будь-якого виробничого характеру.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори