Навчання

НАВЧАННЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ПРОГРАММУВАННЯ РОБОТІВ HCR

БЕЗПЕКА ОПЕРАЦІЙНОГО ПРОГРАМУВАННЯ РОБОТІВ HCR

Тренінги проводяться в навчальному центрі ELSYS – GROUP, безпосередньо у клієнта або у навчальному центрі HANHWA у Франкфурті. Навчальні програми проводяться досвідченими тренерами, які володіють широкими практичними знаннями про роботів HCR. Тренінг складається з теоретичної частини, але більшість з них проводиться на практиці. Під час навчання розглядається велика кількість питань, щоб після навчання служба роботів HCR не мала ніяких секретів для користувачів.

Програма курсів

Курси доступні в наступних модулях:

HCR Початковий - 1 день

Навчання, що містить основи програмування роботів HCR в середовищі RODI. Учасники ознайомлюються з методами програмування роботів HCR, заснованими на простих завданнях вибору та місця. Представлені можливості використання додаткових систем зору, датчиків сили, конструкції та конфігурації захватів, введення в експлуатацію та встановлення робота. Знання, надані під час навчання, проілюстровано простими прикладами практичних завдань на роботах.

HCR Прогресивний - 2 дні

Навчання, пов’язане з удосконаленим програмуванням. Під час тренінгу знання, представлені раніше на Початковій підготовці, поглиблюються – обговорюються, серед інших, актуальні питання щодо пересування роботів, роботи програмного забезпечення RODI та зовнішніх систем. Зміст, наданий під час тренінгу – це численні приклади завдань над роботом – учасники вивчають можливості побудови багатоваріантних програм. Учасники проходять весь спектр вирішення проблем – від вибору та налаштування захватів, призначених для роботу HCR, шляхом написання програмного коду, до оптимізації руху робота в заданому випадку. Можна програмувати додаток, наданий учасниками тренінгу.

Індивідуальне технічне навчання - за домовленістю

Індивідуальне навчання забезпечує обсягом знань, який детально описаний на етапі узгодження. У рамках цього тренінгу обрана тема дуже детально обговорюється з багатьма прикладами, спрямованими на зміцнення компетентностей. Це навчання може включати розширене програмування Cobot та інтеграцію зі спеціалізованими аксесуарами, призначеними для додатку.

Догори