Партнери

Партнери ELSYS - GROUP

Використовуйте нашу мережу кваліфікованих компаній-інтеграторів, які підготують концепцію роботизації процесів, підрахують заплановану норму прибутку від інвестицій, спроєктують, забезпечать роботи та допоміжне обладнання, виконають установку, введення в експлуатацію, інтеграцію та навчання персоналу для обслуговування .

Наші компанії-партнери мають високі компетенції та досвід, і вони можуть допомогти вам протягом усього життя та відповідати на нові потреби.

Компанія «Транс систем інжиніринг» є провідним підприємством в області розробки і виробництва обладнання для харчової, фармацевтичної, косметичної, тютюнової та автомобільної промисловості. «ТСІ» спеціалізується на проектуванні та виробництві всіх типів транспортерів, конвеєрних систем будь-якого ступеня складності, спеціального технологічного і нестандартного обладнання , високоефективних систем управління і автоматизації.
A: Україна, Харків, 61009, пров. Артюховський., 38 T: +38 057 781 69 05 E: info@tsystem.com.ua

ТОВ «ІнтраМоушн Україна» – системний інтегратор та постачальник комплектуючих в області проектування, розробки та виготовлення рішень для автоматизації виробничих та складських процесів. ІнтраМоушн Україна пропонує комплексні рішення для оптимального переміщення товарів на виробництві та співпрацю на взаємовигідних умовах.
A: Україна, м. Львів, 79024, вул. Б. Хмельницького, 176 T: +38 032 253 51 53 E: info@intramotion.ua

Запитайте про найближчого до Вас партнера

Догори