Металообробка

Про застосування

Річ у тому, що гідравлічні, ексцентрикові, крайові преси, штампувальні машини потребують швидкого та ефективного обслуговування. І все це в строго визначеному плануванні виробничого цеху. Водночас вони вимагають обслуговування з боку співробітників, від навантаження і розвантаження до оздоблювальних робіт. Оператори не можуть підтримувати декілька машин.
В результаті рутинна робота машини може стати нудною для багатьох висококваліфікованих співробітників. В результаті це призводить до помилок, простоїв і втрати продуктивності. Машини працюють під тиском в кілька десятків тонн, що може призвести до аварій. Роботи для металообробки та автоматизація всього процесу мають сенс, а кваліфіковані співробітники можуть виконувати більш амбітні завдання.
Потім після роботизації вони все ще необхідні для контролю роботи багатьох машин. Наступне завдання – реагувати на заплановані зміни, програмуючи роботів для нового виробничого циклу.
Відтепер машини можуть працювати 24 години. Один співробітник може одночасно обробляти кілька машин, що підвищує продуктивність. Металообробні роботи виведуть компанію на новий, більш якісний рівень виробництва.

Функціональність

  • Управління машиною і підтримка зчитувача
  • Інтеграція з зовнішніми системами безпеки
  • Управління механізмами подачі і транспортування елементів до / від верстата
  • Управління розміщенням елемента в гнізді за допомогою датчика сили
  • Візуальний контроль якості деталей після обробки
  • Будь-яка дія на машині, в залежності від встановлених інструментів на кінці руки робота

Приклади

Відтворити відео
Відтворити відео
Догори