Промислове застосування

Роботи HCR дозволяють роботизувати практично будь-який процес.

Догляд за машинами – одна з найбільш нудних робіт на будь-якому підприємстві, але наші роботи призначені для цього застосування. Їх здатність інтегруватися з верстатами з ЧПУ робить їх відмінним рішенням для координації з різним часом циклу, завантаження і вивантаження деталей, підтримки операцій обробки та інших взаємодій с верстатами.

Поряд зі зростаючою потребою клієнтів в індивідуальних продуктових рішеннях, колаборативний робот пропонується в якості економічно ефективного та дієвого інструменту для автоматизації заводів, оснащених машинами для лиття під тиском. Робот буде займатися, серед іншого, роботою машини, тестуванням і контролем якості, а також управлінням матеріалами.

Палетизація з дальністю 1350 мм і корисним навантаженням до 12 кг. Палетизація може відбуватися на невеликій поверхні і обробляти різні типи матеріалів, коробки, піддони, в тому числі євро піддони та інші види упаковки. Роботизація палетізуючого процесу захищає працівників від монотонної та шкідливої роботи при одночасному підвищенні ефективності процесів.

Робота з металообробними і штампувальними машинами може бути брудною, нудною і небезпечною. Багато процесів все ще вимагають «участі людини». Але наш розумний робот любить цю роботу і може адаптуватися до постійно мінливих конфігурацій виробничих ліній, точного завантаження та розвантаження деталей або роботи зі складними машинами.

Історично склалося так, що індустрію друкованих плат важко автоматизувати через делікатного характеру деталей та частоти модифікацій виробничих ліній. Наш ефективний робот був спеціально розроблений для виконання таких складних завдань. Завдяки повторюваності до 0,1 мм і здатності швидко переміщуватися, адаптується до існуючої інфраструктури без необхідності значних змін у виробничій лінії. Здатність робота «відчувати» своє становище робить його ідеальним для такого типу застосування.

Майже кожна фабрика в світі використовує різні види завантаження і розвантаження виробничих ліній. Наші інтелектуальні роботи забезпечують ідеальне рішення для монотонних, але надзвичайно важливих завдань по перенесенню деталей / виробів з точки А в точку Б. Здатність вести підрахунок, переорієнтувати деталі та розміщувати їх на місці робить робота ідеальним для цієї роботи.

Наші роботи ідеально підходять для широкого застосування в упаковці. Від повторюваних простих кроків до високих вимог. Наші роботи можуть пакувати як сировину, так і готову продукцію, аж до палет і контейнерів.

Збірка елементів є монотонним завданням і вимагає високої точності. Кожна помилка оператора викликає витрати на брак і знищення матеріалів. Наші роботи дозволяють точно розміщувати елементи, встановлювати їх за допомогою датчиків сили, загвинчувати з необмеженим обертанням останнього вузла або використовувати додаткові викрутки з автоматичною подачею шнека.

Історично тестові системи використовувалися тільки на високопродуктивних виробничих лініях. Тепер наш робот пропонує повний функціональний пакет, що включає багатоточкову перевірку з використанням зовнішньої камери, повне цифрове відстеження результатів і стійкість до помилок обробки.

Полірування – це точний процес, що вимагає високої якості. Наш робот забезпечує високоякісне полірування з повним контролем сили та положення встановленого полірувального інструменту. Ви отримаєте 100% повторювані, високоякісні поліровані поверхні.

Фарбування – це задача, яка вимагає точного нанесення фарби на основі повторюваного шляху. Наш робот підтримує безліч методів фарбування, включаючи порошкову, аерозольну, аерографічну. Робот забезпечує мінімізацію втрат лаку, 100% повторюваність і висока якість, захищаючи співробітників від роботи у шкідливому середовищі.

Дозування вимагає точного розподілу клею. Використання нашого робота забезпечить повторне нанесення клею з контрольованою швидкістю, кількістю і часом нанесення. Все робиться точно і акуратно 24 години.

Наш робот дозволяє виконувати різні види зварювання, використовуючи TIG, MIG, точковий, дуговий, ультразвуковий та плазмовий методи. Роботизація процесу зварювання, забезпечує вам відтворювану якість і найбільш високу ефективність процесу, захищаючи співробітників від шкідливих умов праці.

Інші використання

Робот HCR може використовуватися в набагато більшій кількості випадків, ніж описано в цьому розділі. Після використання спеціалізованих інструментів, немає ніяких неможливих завдань. Ми запрошуємо вас зв’язатися з нами.

У вас є запитання? Зв'яжіться з нами.

HCR-3

Легкий робот з корисним навантаженням 3 кг і радіусом дії 630 мм, призначений для збирання і розміщення на легких лініях в обмеженому просторі. Нескінченне обертання 6-го шарніра ідеально підходить для загвинчування.

HCR-5

Робот з корисним навантаженням  5 кг та радіусом дії 915 мм,  призначений для обробки, ЧПУ, виробничих ліній, ліплення, навантажувально-розвантажувальних робіт, упаковки та багато іншого. HCR-5 відповідає стандарту чистих приміщень клас 2 для роботи у лабораторних умовах.

HCR-12

Робот з корисним навантаженням 12 кг та радіусом дії 1300 мм, призначений для операцій з важкими елементами. Ідеально підходить для палетизації та переміщення вантажу.

Догори