ПРО НАС

ELSYS - GROUP

Наша компанія – це команда досвідчених та відкритих для нових технологій фахівців. Ми мотивовані на оптимальне рішення задач, що стоять перед нашими замовниками. Перш за все, ми орієнтуємося на високоякісні рішення, по-друге – на перевірених постачальників технологій, по-третє – навчання людей.  Більше того, ми маємо широкі компетенції в галузі Промисловості 4.0 та роботизації процесів. Ми виконали багато реалізацій, концепцій та тренінгів. ELSYS – GROUP є офіційним дистриб’ютором HANWHA Robotics з Південної Кореї та ROBOTIQ з Канади.

HANWHA

В результаті співпраці з HANWHA ми пропонуємо на Україні: розповсюдження, впровадження, технічну підтримку, сервіс, навчання, консультації та додатки для всієї родини роботів HCR. Виробник роботів HCR є частиною великої промислової групи HANWHA, щорічний дохід перевищує 55 мільярдів USD і займає 247-е місце найбільших світових компаній за рейтингом FORTUNE 500. Вибираючи роботів HCR, ви отримуєте високотехнологічні роботизовані рішення. Окрім виробництва роботів, компанія працює у космічній, авіаційній, військовій та фінансовій сферах. У той же час досвід сектору високих технологій призвів до створення сім’ї HCR, яка є надзвичайно інноваційним продуктом, пристосованим до безперервної роботи в суворих промислових умовах в режимі 24/7/365. Нарешті, автоматизація та роботизація доступні для кожного розміру підприємства.

OnRobot

У той же час ми надаємо дистрибуцію, консультації, сервіс та навчання у галузі захватів, систем зору та датчиків датьської компанії OnRobot. Це мирова компанія з штатом-квартирою в столиці робототехнічного кластера Оденсе, Данія. Вони пропонують інноваційне навколишнє маніпуляторне обладнання під ключ, що допомагає виробникам у повній мірі, використовувати переваги колаборативних роботiв: просту, економічну і безпечну експлуатацію, сумісно з людьми.

Догори